American Crew Daily Cleansing Shampoo

Lek 1,500.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Masa: 250ml

  • 250ml
  • 1000ml
Lek 1,500.00
Mbaruar

American Crew Daily Cleansing ShampooE pasur me Vitamine B5 per hidratim, Daily Shampoo pa silikon eshte idealeper nje rutine te perditshme te kujdesit per floket. Formula vegane qe nuk than, largon vajin e tepert,duke i lene floket nen kontroll, te... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

American Crew Daily Cleansing Shampoo
E pasur me Vitamine B5 per hidratim, Daily Shampoo pa silikon eshte ideale
per nje rutine te perditshme te kujdesit per floket. Formula vegane qe nuk than, largon vajin e tepert,
duke i lene floket nen kontroll, te shendetshem dhe te bute. E pasur me arome mente.
Me e mira per floke normal ose floke dhe skalp te yndyrshem.
Benefitet
  • Largon yndyren e tepert ne floke dhe skalp.
  • Vitamina B5 jep lageshti qe mundeson floke te shendetshem.
  • Formuluar me 91% perberes natyrore
  • Paketimi me nje minimum prej 80% plastike te riciklueshme
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop