Fortifying Shampoo

Lek 1,400.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

American Crew Fortifying ShampooShampo e perditshme per floke te rralluar ose te holle. Pastron cdo mbetje mbi rrenje, rifreskon skalpin, per floke te plote, te trashe dhe te forcuar.Perdoreni çdo dite mbi floke te holle ose te rralluar.250ml Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Masa: 250ml

  • 250ml
  • 1000ml
Lek 1,400.00
Mbaruar

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

American Crew Fortifying Shampoo
Shampo e perditshme per floke te rralluar ose te holle.
Pastron cdo mbetje mbi rrenje, rifreskon skalpin, per floke te plote, te trashe dhe te forcuar.
Perdoreni çdo dite mbi floke te holle ose te rralluar.
250ml

Vleresimet e klienteve

Bazuar ne 1 review Jepni vleresimin tuaj
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop