DAILY CONDITIONER

Lek 2,000.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

American Crew Daily ConditionerBalsam flokesh per meshkuj nga American Crew i cili hidraton pa i renduar floket. Vitamina B5 i... Lexo me shume

Masa: 1000ml

  • 250ml
  • 1000ml
Lek 2,000.00
Mbaruar

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

American Crew Daily Conditioner
Balsam flokesh per meshkuj nga American Crew i cili hidraton pa i renduar floket.
Vitamina B5 i le floket e bute, njekohesisht rozmarina dhe mentoli tonifikojne dhe gjallerojne skalpin.
Aplikimi
Pas shampos, masazhoni nje sasi te vogel mbi floke dhe skalp. Shperlajeni mire.
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

DAILY CONDITIONER

Lek 2,000.00