American Crew 3in1 Hair & Body Shampoo

Lek 1,900.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Masa: 450ml

  • 450ml
  • 250ml
  • 1000ml
Lek 1,900.00
Mbaruar

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

American Crew 3-in-1 Shampoo Shampo dhe balsam per floket dhe trupin American Crew 3in1. Praktike dhe efektive per meshkuj aktive. Zbut floket pa krijuar volum. Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

American Crew 3-in-1 Shampoo
Shampo dhe balsam per floket dhe trupin American Crew 3in1.
Praktike dhe efektive per meshkuj aktive.
Zbut floket pa krijuar volum.
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop