Mbaruar

American Crew 24 Hours Deodorant Body Wash

Lek 1,700.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

American Crew 24 Hours Deodorant Body Wash Shampo trupi profesionale qe e le trupin  tuaj te fresket dhe te paster per 24 ore. Freski dhe arome deodoranti.Benefitet Citrat argjendi: Ndihmon ne kontrollin e aromes ne lekuren tuaj Melaleuca Alternifolia: Ndihmon... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

American Crew 24 Hours Deodorant Body Wash
Shampo trupi profesionale qe e le trupin  tuaj te fresket dhe te paster per 24 ore. Freski dhe arome deodoranti.
Benefitet
  • Citrat argjendi: Ndihmon ne kontrollin e aromes ne lekuren tuaj
  • Melaleuca Alternifolia: Ndihmon ne luftimin e baktereve.
  • Surfaktantet jo jonike: Agjent pastrues bio
  • Vaji i mentes: Qeteson dhe freskon lekuren.
450ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop