Kalo tek permbajtja
Transport falas per blerjet mbi 1700L!
Transport falas per blerjet mbi 1700L!

Crew Shampoo & Care

 • Fortifying Shampoo - Duo Cosmetics
  American Crew

  Fortifying Shampoo

  Lek 1,400.00

  American Crew Fortifying Shampoo Shampo e perditshme per floke te rralluar ose te holle. Pastron cdo mbetje mbi rrenje, rifreskon skalpin, per flo...

  Detajet e plota
  Lek 1,400.00
 • 3in1 Hair & Body Shampoo - Duo Cosmetics
  American Crew

  3in1 Hair & Body Shampoo

  Lek 1,600.00

  American Crew 3-in-1 Shampoo Shampo dhe balsam per floket dhe trupin American Crew 3in1. Praktike dhe efektive per meshkuj aktive. Mund ta blini o...

  Detajet e plota
  Lek 1,600.00
 • Anti Dandruff Shampoo - Duo Cosmetics
  American Crew

  Anti Dandruff Shampoo

  Lek 1,200.00

  American Crew Anti-Dandruff + Sebum Control Shampoo Shampo profesionale per meshkuj kundra zbokthit dhe yndyres nga American Crew. Efekti Redukton ...

  Detajet e plota
  Lek 1,200.00
 • Daily Shampoo - Duo Cosmetics
  American Crew

  Daily Shampoo

  nga Lek 1,200.00

  American Crew Daily Shampoo Shampo flokesh per meshkuj nga American Crew per perdorim te perditshem. E pershtatshme per floke normal ose me yndyre....

  Detajet e plota
  nga Lek 1,200.00
 • 3in1 Tea Tree Shampoo - Duo Cosmetics
  American Crew

  3in1 Tea Tree Shampoo

  Lek 1,600.00

  American Crew 3-in-1 Tea Tree Shampoo Shampo dhe balsam per floket dhe trupin American Crew 3in1. Me efektin stimulues dhe freskues te Tea Tree.  P...

  Detajet e plota
  Lek 1,600.00
 • Fortifying Treatment - Duo Cosmetics
  Ska gjendje
  American Crew

  Fortifying Treatment

  Lek 2,700.00

  American Crew Fortifying Treatment Trajtues pa shplarje i cili rigjalleron skalpin, i jep trashesi flokut dhe shton volumin e flokeve. Formuluar ...

  Detajet e plota
  Lek 2,700.00
 • Daily Conditioner - Duo Cosmetics
  American Crew

  Daily Conditioner

  Lek 1,200.00

  American Crew Daily Conditioner Balsam flokesh per meshkuj nga American Crew i cili hidraton pa i renduar floket. Vitamina B5 i le floket e bute, n...

  Detajet e plota
  Lek 1,200.00
 • Daily Moisturizing Shampoo - Duo Cosmetics
  American Crew

  Daily Moisturizing Shampoo

  Lek 1,200.00

  American Crew Daily Moisturizing Shampoo Shampo flokesh per meshkuj nga American Crew per perdorim te perditshem. E pershtatshme per floke normal o...

  Detajet e plota
  Lek 1,200.00
 • Body Wash Shampoo - Duo Cosmetics
  American Crew

  Body Wash Shampoo

  Lek 1,200.00

  American Crew Body Wash Shampoo Shampo trupi e krijuar vetem per meshkuj. Me nje sasi te vogel mbuloni te gjithe trupin. Arome unike maskuline.  

  Lek 1,200.00
 • Precision Blend Shampoo - Duo Cosmetics
  American Crew

  Precision Blend Shampoo

  Lek 1,200.00

  American Crew Precision Blend Shampoo 250ml Shampo delikate e krijuar specifikisht per kujdesjen e flokeve te lyer.

  Lek 1,200.00