PROYOU COLOR MAKER 10.0

Lek 1,100.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Mbaruar
The Color Maker - 10.0 Nuance Bjonde Ekstra e Lehte
Behu Master i vertete i Ngjyrave!
Krijoni ngjyra te shendritshme dhe vibrante fale kesaj boje permanente profesionale.
Super rreshqitese dhe me teksture te pasur per nje ngjyre me te lehte ne aplikim.
E le flokun te mendafshte dhe me nje super shkelqim. Rezultate ngjyrash profesionale.
Ajo qe shihni do te realizoni. Ngjyre floku me rezolucion te larte.
100% mbulim thinje. Ngjyre uniforme. Shkelqim fantastik. Rezultate kohezgjatese.
69 nuanca.Rezutate te pafundme me pak nuanca. Te pasura me aloe vera
Dyfishi i sherbimeve ne nje tubet boje.
Masat dhe Raporti i perzierjes
45g Tubet + 67.5g Oksikrem       1:1,5
Oksikremi i Perdorur
  • 10 Vol 3% - çelje 1 Ton
  • 20 Vol 6% - çelje 2 Tone (ideale per mbulim te plote te thinjave)
  • 30 Vol 9% - çelje 3 Tone
  • 40 Vol 12% - çelje 4 Tone
Koha e Zhvillimit
20 minuta- Gjatesite dhe Majat
30 minuta- Zona e Rrenjes
40 minuta- Per mbulim te plote te thinjave
*Rekomandohet perdorimi i peshores per çdo aplikim.
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop