Kalo tek permbajtja

Filtra

Best Selling

 • revlon professional Uniq One Duo Pack Mask & Spray | Duo Cosmetics
  revlon professional

  Uniq One Duo Pack Mask & Spray

  Çmimi origjinal Lek 3,900.00
  Çmimi aktual Lek 2,500.00

  Seti Promocional Uniq One i cili permban Masken Intensive dhe Spraj. Superior Mask 300ml: aplikohet nje here ne jave mbi floke te lare per 3-5 minu...

  Detajet e plota
  Çmimi origjinal Lek 3,900.00
  Çmimi aktual Lek 2,500.00
 • revlon professional Uniq One Treatment | Duo Cosmetics
  revlon professional

  Uniq One Treatment

  Çmimi origjinal Lek 1,700.00
  Çmimi aktual Lek 1,360.00

  Uniq One All In One Hair Treatment PROVONI PRODUKTIN PROFESIONAL I CILI KA REVOLUCIONALIZUAR PERKUJDESJEN NDAJ FLOKEVE Maska e vetme profesionale m...

  Detajet e plota
  Çmimi origjinal Lek 1,700.00
  Çmimi aktual Lek 1,360.00
 • Revlon ColorSilk 30 Dark Brown | Duo Cosmetics
  Revlon

  ColorSilk 30 Dark Brown

  Lek 470.00

  Revlon Colorsilk Kafe – Ngjyre mahnitese Shkelqim, cilesi e larte dhe kohezgjatje! 100% mbulim thinje Pa Amoniak Teknologjia 3D e ngjyrave Revlon...

  Detajet e plota
  Lek 470.00
 • American Crew Fiber | Duo Cosmetics
  American Crew

  Fiber

  Lek 1,600.00

  American Crew Fiber Pasta stiluese per floket American Crew Fiber, jep kontroll te larte por pa shkelqim. Aplikojeni mbi floke te thare plo...

  Detajet e plota
  Lek 1,600.00
 • revlon professional Uniq One Shampoo | Duo Cosmetics
  revlon professional

  Uniq One Shampoo

  Lek 1,700.00

  Uniq One Conditioning Shampoo - 300ml Shampo Uniq One eshte krijuar per perdorim te perditshem pa permbajtje sulfatesh. Delikate mbi floke dhe skal...

  Detajet e plota
  Lek 1,700.00
 • American Crew Forming Cream | Duo Cosmetics
  American Crew

  Forming Cream

  Lek 1,600.00

  American Crew Forming Cream Pasta stiluese American Crew per meshkuj. Krijon kontroll mesatare dhe shkelqim natyral. Nje nga produktet me te prefer...

  Detajet e plota
  Lek 1,600.00
 • Revlon Professional Equave Blond Detangling Conditioner | Duo Cosmetics
  Revlon Professional

  Equave Blond Detangling Conditioner

  Lek 1,500.00

  Equave Blond Detangling Conditioner E PASUR ME KERATINE kundra toneve te verdha Zbutes/balsam pa shplarje per floke bjonde, te dekoloruar, ose me ...

  Detajet e plota
  Lek 1,500.00
 • revlon professional Uniq One Superior Mask | Duo Cosmetics
  revlon professional

  Uniq One Superior Mask

  Lek 2,200.00

  Uniq One Superior Mask - 300ml Maska Intensive Uniq One SUPERIOR Mask e krijuar per arritur maksimumin e trajtimit te flokeve nga nje maske e vetme...

  Detajet e plota
  Lek 2,200.00
 • Revlon ColorSilk 10 Black | Duo Cosmetics
  Revlon

  ColorSilk 10 Black

  Lek 470.00

  Revlon Colorsilk e Zeze – Ngjyre mahnitese Shkelqim, cilesi e larte dhe kohezgjatje! 100% mbulim thinje Pa Amoniak Teknologjia 3D e ngjyrave Revl...

  Detajet e plota
  Lek 470.00
 • Revlon ColorSilk 60 Dark Ash Blonde | Duo Cosmetics
  Revlon

  ColorSilk 60 Dark Ash Blonde

  Lek 470.00

  Revlon Colorsilk Bjonde – Ngjyre mahnitese Shkelqim, cilesi e larte dhe kohezgjatje! 100% mbulim thinje Pa Amoniak Teknologjia 3D e ngjyrave Revl...

  Detajet e plota
  Lek 470.00
 • revlon professional Uniq One Lotus Treatment | Duo Cosmetics
  revlon professional

  Uniq One Lotus Treatment

  Çmimi origjinal Lek 1,700.00
  Çmimi aktual Lek 1,360.00

  Uniq One Lotus Spray Mask - 150ml Te gjitha benefitet e maskes origjinale Uniq One me aromen e Lules se Lotusit. Efekti Floke te rigjeneruar, te hi...

  Detajet e plota
  Çmimi origjinal Lek 1,700.00
  Çmimi aktual Lek 1,360.00
 • American Crew Fiber Cream 100ml | Duo Cosmetics
  American Crew

  Fiber Cream 100ml

  Lek 2,000.00

  American Crew Fiber Cream Krijuar per Kontroll + Fleksibilitet I jep flokeve shkelqim natyral si dhe teksture te rafinuar. Fiber Cream eshte e per...

  Detajet e plota
  Lek 2,000.00
 • American Crew Matte Clay | Duo Cosmetics
  American Crew

  Matte Clay

  Lek 1,900.00

  American Crew Matte Clay Kontroll te Larte, Pa shkleqim Clay e cila krijon stilime flokesh me teksture dhe kotroll te larte qe zgjat. E pershtatsh...

  Detajet e plota
  Lek 1,900.00
 • Revlon ColorSilk 50 Light Ash Brown | Duo Cosmetics
  Revlon

  ColorSilk 50 Light Ash Brown

  Lek 470.00

  Revlon Colorsilk Kafe – Ngjyre mahnitese Shkelqim, cilesi e larte dhe kohezgjatje! 100% mbulim thinje Pa Amoniak Teknologjia 3D e ngjyrave Revlo...

  Detajet e plota
  Lek 470.00
 • revlon professional Uniq One Coconut Treatment | Duo Cosmetics
  Ska gjendje
  revlon professional

  Uniq One Coconut Treatment

  Çmimi origjinal Lek 1,700.00
  Çmimi aktual Lek 1,360.00

  Uniq One Coconut Spray Mask - 150ml Te gjitha benefitet e maskes origjinale Uniq One me aromen e Arres se Kokosit. Efekti Floke te rigjeneruar, te ...

  Detajet e plota
  Çmimi origjinal Lek 1,700.00
  Çmimi aktual Lek 1,360.00
  Ska gjendje
 • American Crew Heavy Hold Pomade | Duo Cosmetics
  Ska gjendje
  American Crew

  Heavy Hold Pomade

  Lek 1,900.00

  American Crew Heavy Hold Pomade Pasta stiluese me e re nga American Crew me baze uji, Kontroll Maksimal, Shkelqm i larte. Lahet menjerehere pa nevo...

  Detajet e plota
  Lek 1,900.00
 • American Crew Pomade | Duo Cosmetics
  American Crew

  Pomade

  Lek 1,600.00

  American Crew Pomade Paste stiluese per floket American Crew Pomade per kontroll te ulet dhe shkelqim te larte.

  Lek 1,600.00
 • American Crew Fortifying Shampoo | Duo Cosmetics
  American Crew

  Fortifying Shampoo

  Lek 1,400.00

  American Crew Fortifying Shampoo Shampo e perditshme per floke te rralluar ose te holle. Pastron cdo mbetje mbi rrenje, rifreskon skalpin, per flo...

  Detajet e plota
  Lek 1,400.00
 • American Crew Grooming Cream | Duo Cosmetics
  Ska gjendje
  American Crew

  Grooming Cream

  Lek 1,600.00

  American Crew Grooming Cream Kontroll, precizion dhe shkelqim per stilin e flokeve tuaj. American Crew Grooming Cream kontrollon edhe floket me te ...

  Detajet e plota
  Lek 1,600.00
 • revlon professional Uniq One Foam Treatment | Duo Cosmetics
  revlon professional

  Uniq One Foam Treatment

  Lek 1,700.00

  Maska superiore pa shplarje e dizenjuar specifikisht per femra me floke te holle. Nje fomule inovative me teksture te lehte shkume synuar per fem...

  Detajet e plota
  Lek 1,700.00
 • Revlon Professional Style Masters Creator Fiber Wax | Duo Cosmetics
  Revlon Professional

  Style Masters Creator Fiber Wax

  Lek 1,600.00

  Style Masters Creator Fiber Wax Me Fiber Wax ju mund te krijoni stilime Pompador, me Teksture ose Slick Back. Kontroll i larte qe zgjat me shume s...

  Detajet e plota
  Lek 1,600.00
 • American Crew Precision Blend Dark | Duo Cosmetics
  American Crew

  Precision Blend Dark

  Lek 2,000.00

  Boja profesionale pa amoniak per mbulimin e thinjave krijuar posacerisht per Meshkuj nga American Crew. Zgjidhni njeren nga 4 nuancat qe i pershta...

  Detajet e plota
  Lek 2,000.00