Kalo tek permbajtja

Filtra

Be Fabulous

 • Shampo profesionale Be Fabulous per femra me floke te holle dhe pa volum
  Revlon Professional

  Be Fabulous Fine Hair Shampoo

  Lek 1,700.00

  Revlon Professional Be Fabulous Daily Care Fine Hair C.R.E.A.M. Rigjenerim dhe hidratim i perditshem per floket e holle. (shampo, balsam, mask...

  Detajet e plota
  Lek 1,700.00
 • Balsam Be Fabulous per femra me floke te holle dhe pa volum
  Revlon Professional

  Be Fabulous Fine Hair Conditioner

  Lek 1,700.00

  Be Fabulous Daily Care Fine Hair C.R.E.A.M. Lightweight Conditioner 250ml/750ml Daily Care Fine Hair C.R.E.A.M. Rigjenerim dhe hidratim i perd...

  Detajet e plota
  Lek 1,700.00
 • Maske flokesh e lehte Be Fabulous per trajtimin dhe rigjenerimin e flokeve te holle dhe pa volum
  Revlon Professional

  Be Fabulous Fine Hair Mask

  Lek 1,900.00

  Revlon Professional Be Fabulous Daily Care Fine Hair C.R.E.A.M. Rigjenerim dhe hidratim i perditshem per floket e holle. (shampo, balsam, mask...

  Detajet e plota
  Lek 1,900.00
 • Be Fabulous Normal/Thick Hair Mask
  Revlon Professional

  Be Fabulous Normal/Thick Hair Mask

  nga Lek 1,900.00

  Revlon Professional Be Fabulous Daily Care Normal/Thick Hair C.R.E.A.M.  Rigjenerim dhe hidratim i perditshem per floket e normal ose te...

  Detajet e plota
  nga Lek 1,900.00
 • Balsam hidratues dhe rigjenerues per floke kacurrela ose me onde
  Revlon Professional

  Be Fabulous Curly Hair Conditioner

  nga Lek 1,800.00

  Be Fabulous Curly Hair C.R.E.A.M. Curl Defining Conditioner 250ml/750ml Perkujdesje e perditshme hidratuese per kacurrela elastike, te formuara...

  Detajet e plota
  nga Lek 1,800.00
 • Shampo specifike per te ruajtur formen natyrale te flokeve me kacurrela
  Revlon Professional

  Be Fabulous Curly Hair Shampoo

  nga Lek 1,800.00

  Be Fabulous Curly Hair C.R.E.A.M. Curl Defining Shampoo 250ml/1000ml Perkujdesje e perditshme hidratuese per kacurrela elastike, te formuara dh...

  Detajet e plota
  nga Lek 1,800.00