ARTERO SPARE BLADE THOR

Brand: Artero

Lek 5,500.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

ArteroSpare Blade Thor Thika prerese Artero e pajtueshme me makinen Thor. Lartesia e prerjes 0,5 mm.Zgjatni jetegjatesine e paisjes tuaj Kujdesi per thikat dhe gersheret perbehet nga ftohja, dezinfektimi dhe pastrimi meArtero Oil Fresh sa here qe nderrohet sherbimi ose... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Mbaruar
ArteroSpare Blade Thor
Thika prerese Artero e pajtueshme me makinen Thor.
Lartesia e prerjes 0,5 mm.
Zgjatni jetegjatesine e paisjes tuaj
Kujdesi per thikat dhe gersheret perbehet nga ftohja, dezinfektimi dhe pastrimi me
Artero Oil Fresh sa here qe nderrohet sherbimi ose sa here qe te jete e nevojshme.
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop