ARTERO LEVEL SHAVER

Brand: Artero

Lek 13,000.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Artero Level ShaverMakine Rroje profesionale litiumi per rruajtje te shpejte dhe te afert. Karakteristikat   1 koke me dy thika per afersi me te mire Punon me ose pa kabull. Koka me thika te dyfishta qe punojne ne menyre te... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Mbaruar

Artero Level Shaver
Makine Rroje profesionale litiumi per rruajtje te shpejte dhe te afert.
Karakteristikat

 

 • 1 koke me dy thika per afersi me te mire
 • Punon me ose pa kabull.
 • Koka me thika te dyfishta qe punojne ne menyre te pavarur.
 • Mund te perdoret ne çdo drejtim qe ju preferoni nga e djathta ne te majte dhe anasjelltas ose nga lart poshte dhe anasjelltas.
 • Bateri litiumi
 • Fuqia: 5 W
 • Motor: Rotor rrotullues 8500
 • Shpejtesia 1
 • Permasat 115 x 55 x 30 mm
 • Koha perdorimit: 1 ore e gjysme
 • Koha e karikimit: 3 ore
 • Lartesia e prerjes: 0,01
 • Tensioni 100 - 240V
 • Lloji i prizes: Multiplug per vende te ndryshme

Perfshin

 • Mbajtesia e karkikimit
 • Furce pastrimi
 • Koka karikuesit

Rekomandime

 • Per pastrim, perdorni vetem fushen dhe vajin mineral qe eshte i perfshire ne paketim, mos perdorni asnje lloj tjeter vaji ose lubrifikanti.
 • Perdorni koken dyshe per zonat e pergjithshme
 • Ano makinen per te perdorur vetem nje thike ne zona me delikate dhe konture
 • Kur ta perdorni ne zona te pergjithshme, mjekra ose floket duhet te priten paraprakisht me nje makine normale prerje.

Mirembajtja dhe jetegjatesia e makines
Vaj mineral: Aplikoni 2 pika midis dhembeve dhe thikes me makinen duke punuar,
dhe dhembet e thikave drejtuar me koke poshte.
Makines pasi i pastrohen qimet, duhet te vendoset ne çanten e saj per te shmangur demtimet.

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop