ARTERO HAIR GRIP 6pcs

Brand: Artero

Lek 1,800.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Artero Hair Grip 6pcs I pershtatshem per ndarjen e flokeve gjate prerjes Vendoset dhe hiqet lehte Riperdoren Nuk demtoje floket Perdorini vetem ne floke te thate Permban 6 cope: 2 te kuqe, 2 blu dhe 2 te zeza Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Mbaruar
Artero Hair Grip 6pcs
I pershtatshem per ndarjen e flokeve gjate prerjes
  • Vendoset dhe hiqet lehte
  • Riperdoren
  • Nuk demtoje floket
  • Perdorini vetem ne floke te thate
Permban 6 cope: 2 te kuqe, 2 blu dhe 2 te zeza
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop