ARTERO FADE BRUSH

Brand: Artero

Lek 2,300.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Artero Fade BrushFurçe per Fade te persosur dhe te paster. 100%fije derri Furçe e bute qe mbahet me pellemben e dores. Mos e perdorni per mjekren dhe per floket ne te njejten kohe. Doreze druri Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Mbaruar
Artero Fade Brush
Furçe per Fade te persosur dhe te paster.
  • 100%fije derri
  • Furçe e bute qe mbahet me pellemben e dores.
  • Mos e perdorni per mjekren dhe per floket ne te njejten kohe.
  • Doreze druri
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop