ARTERO BAMBINA MACHINE

Brand: Artero

Lek 14,000.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Bambina Hair Trimmer Makine qethje e vogel per zona te veshtira dhe teknika shume precize.Bambina- E nominuar si Produkti i Vitit. Ideale për qafen dhe anesoret. Funksionon me dhe pa kordon Brisk i formes T me lartesi prerje 0,1 mm.... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Mbaruar
Bambina Hair Trimmer
Makine qethje e vogel per zona te veshtira dhe teknika shume precize.
Bambina- E nominuar si Produkti i Vitit.
 • Ideale për qafen dhe anesoret.
 • Funksionon me dhe pa kordon
 • Brisk i formes T me lartesi prerje 0,1 mm.
 • Shpejtesia 1
 • Definicion maksimal i prerjes
 • Ergonomik, i lehte ne peshe dhe i lehte per t’u perdorur

Informacioni i karikimit
Drita e kuqe e ndezur: Duke u karikuar
Drita e kuqe ne pulsim: Karikimi ka perfunduar

Informacion

 • Ngjyra e bardhe
 • Permasat 100 x 30 x 40 mm
 • Pesha 128 gr
 • Bateria NI-MH
 • Koha e karikimit 7 ore
 • Koha e perdorimit 65 min
 • RPM 6000 rpm
 • Fuqia 7W
 • Tensioni 100 - 240V
 • Bashkangjitur 3/6/9/12 shims
Perfshin
 • Teh në forme T
 • Vaj dhe furçë pastrimi
 • Prize me adaptor per disa vende
 • 4 kreher
Mirembajtja dhe jetegjatesia e makines:
Vaj mineral: ne fund te perdorimit hidhni 2 pika midis thikave me makinen duke punuar,
dhe dhembet e thikave drejtuar me koke poshte.
Makines pasi i pastrohen qimet, duhet te vendoset ne çanten e saj per te shmangur demtimet.
Kujdesi per thikat e makines konsiston ne ftohje, dezinfektim dhe pastrim me Artero Oil Fresh
i lehte dhe i shpejte per t’u perdorur.
Aplikoni minimum nga Oil Fresh sa here qe sherbimi ndryshon dhe mund te perdoret sa here qe eshte e nevojshme.
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop