PRO YOU THE BALANCER ANTI DANDRUFF SHAMPOO

Lek 1,100.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Mbaruar
Pro You The Balancer Anti Dandruff Shampoo
Shampo profesionale kundra zbokthit per floke te thate dhe skalp te demtuar me zbokth. Trajtim profesional
kundra zbokthit e cila e largon dhe parandalon rikthimin e tij. Formula e re A.R.T System PROCALM pastron
me delikatese floketm skalpin duke larguar mbetjet dhe zbokthon ne floket tuaj. Procalm system i jep jete
flokeve tuaj te thate, i hidraton dhe shton shkelqim.
  • Largon zbokthin
  • Parandalon rikthimin e tij
  • Pastronn skalpin
  • Shton shkelqim
  • Zbut floket
Perdorimi
Aplikojeni direkt ne skalp duke e masazhuar butesisht. Aplikojeni heren e dyte dhe lereni te veproje 5 min.
Shperlani floket mire me uje te bollshem.!
* Keshillohet te aplikohet se bashku me Hydrating Conditioner te se njejtes linje per hidratim te thelle dhe te
plote.
350ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop