Mbaruar

American Crew Anti Dandruff Shampoo

Lek 1,900.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

Shampo profesionale e cila zgjidh dy nga problemet kryesore te lekures se kokes per meshkuj lufton zbokthin dhe largon yndyren. Kjo shampo revolucionare e terapise se kokes do t’i lere floket dhe skalpin tuaj te fresket dhe te gjalleruar. PerdorimiAplikojeni... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Shampo profesionale e cila zgjidh dy nga problemet kryesore te lekures se kokes per meshkuj lufton zbokthin dhe largon yndyren. Kjo shampo revolucionare e terapise se kokes do t’i lere floket dhe skalpin tuaj te fresket dhe te gjalleruar.
Perdorimi
Aplikojeni ne floke te lagur. Lereni te veproje per dy minuta. Shpelajeni mire.
250ml

Vleresimet e klienteve

Bazuar ne 1 review Jepni vleresimin tuaj
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop