Kalo tek permbajtja

Anti-Zbokth

 • Dandruf Control Shampoo
  Intragen

  Dandruf Control Shampoo

  Lek 1,500.00

  Trajtim intensive Kundra Zbokthit Shampo Intragen Dandruff Control eshte e perbere me agjente aktive te cilet pastrojne dhe purifikojne floket dhe...

  Detajet e plota
  Lek 1,500.00
 • Dandruff Control Treatment
  Intragen

  Dandruff Control Treatment

  Lek 2,200.00

  Trajtim intensive Kundra Zbokthit Trajtim pa shperlarje i cili aplikohet 3 here ne jave. Pasi zbokthi te eliminohet, rekomandohet nje muaj pushim p...

  Detajet e plota
  Lek 2,200.00
 • PROYOU ANTI-DANDRUFF SH 350ML
  revlon professional

  PROYOU ANTI-DANDRUFF SH 350ML

  Lek 900.00

  Anti Dandruff Shampoo / Shampo Kunder Zbokthit Me perberes aktiv , Zink dhe me ingrediente me baze bimore aktive, eksfolion lehtesisht duke elemin...

  Detajet e plota
  Lek 900.00