ANTI FRIZZ MIST

Brand: Label.m

Lek 1,900.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

Label.m Anti Frizz MistSpraj i imet hidratues, per krijimin e stilimeve te mendafshta dhe per te lehtesuar menaxhimin e çdo lloje floku.Pa Sulfat, Paraben apo Sodium KloridMe mbrojtes ndaj nxehtesise, anti-frizz dhe me perberes riparues per majat e dyzuara. Pershpejton... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Label.m Anti Frizz Mist
Spraj i imet hidratues, per krijimin e stilimeve te mendafshta dhe per te lehtesuar menaxhimin e çdo lloje floku.
Pa Sulfat, Paraben apo Sodium Klorid
Me mbrojtes ndaj nxehtesise, anti-frizz dhe me perberes riparues per majat e dyzuara.
Pershpejton tharjen e flokeve duke reduktuar kohen me 35%. Perfekte për floke te holle duke mos i renduar aspak.
Floke te Holle/Normal
150ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop