ANTI FRIZZ MASK

Brand: Label.m

Lek 2,200.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Masa: 200ml

  • 200ml
  • 500ml
Lek 2,200.00
Mbaruar

Label.m Anti Frizz MaskMaske ultra-aktive, qe aplikohet gjate shplarjes me efekt zbutes te jashtezakonshem. Per rezultat qe zgjat me shume, pa shpupurisje, dredha dhe floke te mendafshte.Pa Sulfat, Paraben apo Sodium KloridPerberesit Natyral Ekstrakt i Mandarines se Gjelber – ushqen... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Label.m Anti Frizz Mask
Maske ultra-aktive, qe aplikohet gjate shplarjes me efekt zbutes te jashtezakonshem.
Per rezultat qe zgjat me shume, pa shpupurisje, dredha dhe floke te mendafshte.
Pa Sulfat, Paraben apo Sodium Klorid
Perberesit Natyral
  • Ekstrakt i Mandarines se Gjelber – ushqen intensivisht, freskon dhe mbron floket
  • Manferrat – riparimi dhe mbrojtje nga stresi oksidativ për ruajtjen e ngjyres
  • Dellenja – forcon dhe relakson fijet e flokut duke eliminuar shpupurisjen
200ml - 500m
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop