PRECISION BLEND DARK 2-3

Lek 2,000.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Mbaruar
Precision Blend Dark
Boja profesionale pa amoniak per mbulimin e thinjave krijuar posacerisht per Meshkuj nga American Crew.
Zgjidhni njeren nga 4 nuancat qe i pershtatet me shume flokut tuaj, per nje mbulim natyral dhe gradual.
  • E Zeze
  • Kafe
  • Kafe e Hapur
  • Bjond
Secila pako permban 3 tubeta nga 40ml.
Aplikimi
Perzierja 1+1.
Nese hidhni 50ml boje duhet te hidhni edhe 50ml nga Aktivizuesi i saj.
Lereni te veproje per 5 minuta
Shperlajeni mire.
Per nje efekt me afatgjate ju rekomandojme qe te perdorni shampon e saj American Crew Precision Blend Shampo.
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop