American Crew Precision Blend Developer

Lek 2,200.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

American Crew Precission Blend Developer 500mlAktivizuesi i bojrave American Crew.Krijuar posaçerisht per bojen profesionale pa amoniak American Crew Precision Blend. Per floket dhe mjekren. 500ml / 25 aplikime Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

American Crew Precission Blend Developer 500ml
Aktivizuesi i bojrave American Crew.
Krijuar posaçerisht per bojen profesionale pa amoniak American Crew Precision Blend. Per floket dhe mjekren.

500ml / 25 aplikime

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop