American Crew Precision Blend

Boje pa amoniak e krijuar per kamoflim sa me natyral te thinjave te flokeve dhe mjekres ne vetem 5 minuta. Lahet me shume lehtesi nga lekura duke mos lene shenja pas lyerjes. Pa amoniak dhe delikate mbi lekuren e fytyres dhe kokes.

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop