Kalo tek permbajtja
Transport falas per blerjet mbi 1700L!
Transport falas per blerjet mbi 1700L!

Admin

 • revlon professional PROYOU REPAIR SHAMPOO | Duo Cosmetics
  revlon professional

  PROYOU REPAIR SHAMPOO

  nga Lek 900.00

  Repair Shampoo / Shampo Riparuese E pasur me keratine hidratuese, ideale per floke te demtuar dhe te dobet. Procesi i riparimit permban nje polime...

  Detajet e plota
  nga Lek 900.00
 • Label.m Cool Blonde Shampoo | Duo Cosmetics
  Label.m

  Cool Blonde Shampoo

  nga Lek 2,100.00

  Label.m Cool Blonde Shampoo Shampo për Flokë Bjonde te ftohtë Pëforcon thellësinë dhe shkëlqimin e ngjyrës duke i dhënë më shumë jetëgjatësi. Ofron...

  Detajet e plota
  nga Lek 2,100.00
 • American Crew Fortifying Treatment | Duo Cosmetics
  Ska gjendje
  American Crew

  Fortifying Treatment

  Lek 2,700.00

  American Crew Fortifying Treatment Trajtues pa shplarje i cili rigjalleron skalpin, i jep trashesi flokut dhe shton volumin e flokeve. Formuluar ...

  Detajet e plota
  Lek 2,700.00
 • Label.m Dry Volumising Paste | Duo Cosmetics
  Ska gjendje
  Label.m

  Dry Volumising Paste

  Lek 2,000.00

  Label.m Dry Volumising Paste Fashion Edition eshte linja e pare nga Label.m e cila konsolidon bashkepunimin me London Fashion Week dhe punen tone ...

  Detajet e plota
  Lek 2,000.00
 • Label.m Cool Blonde Conditioner | Duo Cosmetics
  Label.m

  Cool Blonde Conditioner

  nga Lek 2,100.00

  Label.m Cool Blonde Conditioner Balsam për Flokët Bjond Rigjeneron dhe ndriçon llojet ngjyrën e platinit dhe bjondes. Ofron pigmente ultra-koncent...

  Detajet e plota
  nga Lek 2,100.00
 • Label.m Gentle Cleansing Shampoo | Duo Cosmetics
  Label.m

  Gentle Cleansing Shampoo

  nga Lek 1,900.00

  Label.m Gentle Cleansing Shampoo Shampo e lehte per perdorim te perditshem, e pershtatshme per floke te yndyrshem ose skalp sensitive. Pastron me ...

  Detajet e plota
  nga Lek 1,900.00
 • Label.m Pliable Definer | Duo Cosmetics
  Ska gjendje
  Label.m

  Pliable Definer

  Lek 2,300.00

  Krem i pershtatshem per stilime me te sofistikuara Krem super elastik qe te jep mundesine te ri-stiloni floket pergjate dites Permban Soy Lipids, ...

  Detajet e plota
  Lek 2,300.00
 • Label.m Honey & Oat Conditioner | Duo Cosmetics
  Label.m

  Honey & Oat Conditioner

  nga Lek 2,200.00

  Label.m Honey & Oat Conditioner Rigjenerim i perditshem per floke te thate, te demtuar dhe te dehidratuar Hidraton, ushqen dhe mbron duke dhen...

  Detajet e plota
  nga Lek 2,200.00
 • Label.m Deep Cleansing Shampoo | Duo Cosmetics
  Label.m

  Deep Cleansing Shampoo

  nga Lek 1,900.00

  Pastron floket me ekspertize duke hequr yndyrnat e teperta dhe mbetjet e produkteve stiluese Me vaj Tea Tree, Eucalyptus dhe Peppermint per nje pa...

  Detajet e plota
  nga Lek 1,900.00
 • Label.m Label.m Intensive Repair Shampoo | Duo Cosmetics
  Label.m

  Label.m Intensive Repair Shampoo

  nga Lek 2,200.00

  Nje shampo e pasur dhe ushqyese per floke me pamje te thate dhe te demtuar Riparon intensivisht te gjitha shtresat e flokut Formuluar me nje konce...

  Detajet e plota
  nga Lek 2,200.00
 • American Crew Beard Foam Cleanser | Duo Cosmetics
  Ska gjendje
  American Crew

  Beard Foam Cleanser

  Lek 1,900.00

  American Crew Beard Foam Cleanser eshte nje shkume e thate  e lehte e cila perthithet menjehere me benefite afatgjate, duke e lene mjekren e paste...

  Detajet e plota
  Lek 1,900.00
 • Label.m Power Paste | Duo Cosmetics
  Ska gjendje
  Label.m

  Power Paste

  Lek 2,300.00

  Krem i pershtatshem me qendrim te larte per stilime me te sofistikuara Perberes Lanolin dhe Organic BeeWax qe mundesojne ri-stilimin pergjate dite...

  Detajet e plota
  Lek 2,300.00