Acumen Nourishing Cream Pomade

Lek 2,500.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Mbaruar
Acumen Nourishing Cream Pomade 
Krem ushqyes pomade i cili siguron kontroll dhe shkelqim te lehte.
Zbut floket per nje pamje natyrale pa frizz.
Perfitimet
AC Acumen Complex permban vitamina qe kombinojnë agjentet antioksidues dhe hidratues.
Perdorimi
Aplikoni nje sasi te vogel ne menyre te barabarte permes flokeve te thate
ose te thare me peshqir dhe modeloni sipas deshires.
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop